10.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Svinov

TJ Sokol Opatovice n. L. – Sokol Svinov 23:18 / 15:8 /

obránci – L. Neradová, T. Krátká, K. Hanovcová, E. Ďurinová, Š. Hanušová, L. Matějková

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková

trenér – J. Lupoměská, vedoucí – V. Benková

branky Opatovic: B. Bittnerová 13x, N. Prudičová 6x, Petra Janková 4x

K poslednímu utkání podzimu nastoupily Opatovické ženy na domácím hřišti proti Ostravskému Svinovu. Vyrovnaný stav platil pouze v úvodu, 5. minuta 2:2. Poté se začal ukazovat výkonnostní rozdíl obou družstev. V 18. minutě již domácí vedli 9:4. Doslova střelnici si otevřela kanonýrka B. Bittnerová, v první půli zamířila přesně v 11 případech! Velice dobře také hrála Opatovická obranná trojice s gólmanskou A. Ansorgovou. Poločas tak skončil za pohodového stavu 15:8. Do druhé půli se postupně zapojily i další hráčky z lavičky, v 50. minutě svítil na tabuli stav 22:14. Utkání se již pouze dohrávalo a hosté zkorigovali konečné skóre na 23:18. Jako nejlepší hráčky utkání byly vyhodnoceny Svinovská útočnice Klára Benešová a domácí Barča Bittnerová.