1.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Draken Brno

SPORT KLUB Náchod - TJ Spartak Modřany 14 : 12 ( 8 : 8 )
TJ Sokol Opatovice n/L - Draken Brno 15 : 15 ( 7 : 8 )
TJ Sokol Vracov - Sokol Svinov 28 : 18 ( 16 : 9 )

TJ Sokol Opatovice n. L. – Draken Brno 15:15 / 7:8 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, E. Ďurinová, T. Krátká, Š. Hanušová, V. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková, vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 10x, Pavla Janková 2x, N. Prudičová 2x, Petra Janková 1x

Historicky první utkání Opatovických žen ve 2. lize bylo odehráno v domácím prostředí proti týmu Drakenu Brno. První branku vstřelila Opatovická B. Bittnerová, ale Draken rychle zareagoval a prakticky po celý první poločas vedl o 1-2 branky. Hrála se zajímavá házená, bojovalo se o každý míč a přítomných cca 100 diváků mohlo být spokojeno. Ve druhé půli si nejprve hosté v klidu stále drželi těsné vedení, ale 10 minut před koncem se Opatovickým podařil rychlý obrat a rázem platil stav 14:12 pro domácí. Hosté zareagovali a několik minut před koncem opět srovnali. Poslední minuty se útoky přelévaly na obě strany, v samotném závěru mohly domácí hráčky strhnout ještě vítězství na svoji stranu. Konečná remíza byla vzhledem k průběhu utkání spravedlivá.