TJ Sokol Opatovice n.L. – Sokol Krčín 18:24 / 8:11 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, M. Jarolímek, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 6x, V. Práchenský 5x, B. Štefanča 3x, R. Staněk 2x, P. Bajer 2x

K dalšímu utkání 1. ligy mužů přijelo do Opatovic družstvo z Nového Města nad Metují, Sokola Krčín. Před tímto utkáním tento tým obsazoval v tabulce první místo s 11 body. Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří se postupně ujali vedení, 2:1, 4:3 a 6:4 v desáté minutě, čtyři branky za sebou vstřelil Opatovický Z. Bittner. Bohužel od jedenácté minuty následoval dlouhý úsek hry, kdy Opatovičtí přicházeli opakovaně o míče nepřipravenou nebo ukvapenou střelbou. Dovolili tak hostům nejen vyrovnat, ale v 15. minutě obrátit stav na 6:7. I nadále Krčín hrál v útoku trpělivě, své šance proměňovali střelci J. Štrof a L. Marek. Naopak na domácí straně se přestalo dařit, dlouhých 15 minut bez vstřelené branky se projevilo na průběžném skóre, 24. minuta 6:9. Teprve v posledních minutách prvního poločasu se opakovaně prosadil B. Štefanča a upravil na 8:11. I začátek druhé půle byli lepší hosté z Krčína, kteří si vypracovali náskok pěti branek, 40. minuta 11:16. Opatovičtí střelci se probudili až od 45. minuty, kdy dvojice V. Práchenský a R. Staněk upravila skóre na 17:21. V této fázi hry se ale podobně na druhé straně začalo dařit gólově i Krčínskému útoku. Závěr utkání se již za rozhodnutého stavu pouze dohrával a Krčín za vítězství 18:24 bere oba body. Jako nejlepší hráči zápasu byli vyhodnoceni domácí Vojta Práchenský a Krčínský Lukáš Marek.