Rokytnice - Studénka 19 : 19 ( 10 : 10 )

Draken Brno – TJ Sokol Opatovice n. L. 11:21 / 8:11 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – V. Práchenský, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, V. Bittner 7x, B. Štefanča 4x, R. Staněk 3x

K dalšímu prvoligovému utkání zajížděli Opatovičtí na hřiště nováčka soutěže Drakenu Brno. V utkání bylo potřeba  naplno bodovat, tak aby se udržel kontakt s ostatními týmy v hodně vyrovnané tabulce nejvyšší soutěže. Úvod patřil domácím, ve 2. minutě vedli 2:0, hosté rychle odpověděli a srovnali na 2:2. Poté Draken opět obrátil skóre na 4:2, ale Opatovičtí větší rozdíl ve skóre nepřipustili a postupně začali skóre srovnávat, od 22. minuty poprvé vedli a do poločasu se rozcházela obě družstva již za stavu 8:11. Už v první půli předváděl vynikající výkon gólman Opatovic V. Pospíšil, ten potvrdil i v druhé části hry, kdy domácí v úseku mezi 32. a 46. minutou nebyli schopni vstřelit branku. Hosté si tak vypracovali rozhodující náskok, 46. minuta 10:16. V proměňování šancí se v zápase dařilo všem Opatovickým útočníkům, vedle V. Práchenského sehrál zatím svůj nejlepší zápas v tomto ročníku i V. Bittner, který přesně mířil v sedmi případech. Zkušenější hosté tak zápas dovedli k jasnému vítězství 11:21 a odvážejí oba body.