3.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Sokol Nezvěstice

Opatovice - Nezvěstice 24 : 18 ( 9 : 11 )

TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Sokol Nezvěstice 24:18 / 9:11 /

rozhodčí: Aleš Lenfeld z Prahy

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, M. Jarolímek, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, V. Práchenský, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 11x, V. Práchenský 5x, Z. Bittner 4x, B. Štefanča 2x, P. Bajer 2x

V sobotním utkání přivítali Opatovičtí dosud neporažený tým z Nezvěstic. Už první minuty naznačily, kdo v hostujícím týmu bude nejvíce vidět při střelbě branek. První čtyři góly Nezvěstic zavěsil vynikající K. Koc, na druhé straně stejně odpověděla dvojice Z. Bittner a R. Staněk, 12. minuta 4:4. V další části hry se nadále poměrně lehce Nezvěstice dostávaly do gólových situací, domácí se naopak střelecky zasekli, nepomohla ani obrana s gólmany. Ve 24. minutě svítil na tabuli už stav 5:8. Naštěstí se Opatovičtí vzpamatovali a nepřipustili další navyšování rozdílu ve skóre. Poločas 9:11 pro hosty. Ve druhé půli domácí změnili rozestavění obrany a skvělé zákroky začal předvádět brankář J. Hrubý. Po dvanácti minutách již Opatovičtí vedli 14:13. Rozhodující úsek utkání přišel v polovině druhého poločasu. Skvěle se rozehrál R. Staněk a 4 góly v řadě doslova zlomil snahu hostů o body v zápase. V 52. minutě již platil průběžný stav 19:15 a bylo rozhodnuto. V posledních minutách ještě oba útoky upravily skóre na konečných 24:18 a oba body zůstaly doma. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni nejlepší střelci. Domácí R. Staněk /11 branek/ a Nezvěstický K. Koc /12 branek/.