Nezvěstice - Rokytnice 12 : 19 ( 6 : 10 )

TJ Sokol Opatovice – TJ Přeštice 19:16 / 8:6 /

obránci – M. Jarolímek, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, Václav Liška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, V. Práchenský 6x, R. Staněk 5x

Poslední kolo základní hrací části zahájili Opatovičtí velice dobře, obranná trojice aktivní hrou prvních 20 minut doslova vymazala nejlepší střelce hostů. V útoku domácích se opakovaně prosazovala dvojice Z. Bittner a V. Práchenský. Průběžný stav 8:3 pro domácí. V dalších minutách koncentrace Opatovických hráčů polevila a tým z Přeštic toho okamžitě využil na korekci průběžného stavu, poločas 8:6. Ve druhém poločase byl vidět Přeštický střelec P. Kydlíček. Na jeho čtyři branky, ale pravidelně odpovídali domácí útočníci. Ve 40. minutě platil stav 13:10, o pět minut později již náskok narostl na 16:10. V bráně domácích začal čarovat gólman V. Pospíšil a v útoku přesně zakončovali všichni Opatovičtí útočníci. Závěrečných deset minut zápasu se již pouze dohrávalo, v Přeštickém dresu skóre nejvíce korigoval K. Šelep, v domácím vstřelil poslední branku Z. Bittner. Konečný stav 19:16. Jako nejlepší hráči byli vyhodnoceni domácí V. Práchenský a Přeštický P. Kydlíček.

Bohužel toto vítězství a celkově získaných 17 bodů v celé soutěži nestačilo na udržení 1. ligy mužů. Opatovičtí skončili na 11. místě tabulky a společně s Drakenem Brno sestupují pro příští ročník do druhé ligy.