TJ Sokol Opatovice – TJ Dioss Nýřany 17:18 / 7:10 /

obránci – M. Jarolímek, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, Z. Bittner 4x, P. Bajer 3x, V. Bittner 2x

Do zápasu nemohl nastoupit další zraněný hráč Opatovic, útočník B. Štefanča, naopak se na hřiště vrátil po 14 denní absenci V. Práchenský. Po úvodních seznamovacích minutách začali střílet branky nejprve hosté, 0:2 ve čtvrté minutě. Díky skvělým zákrokům gólmana V. Pospíšila a přesným střelám Z. Bittnera bylo v desáté minutě srovnáno na 2:2. I v dalších minutách moc branek nepadalo, až v polovině poločasu se strhla přestřelka a skóre vyskočilo ve dvacáté minutě na 7:7, výborně hrál útočník V. Práchenský. Na druhé straně dělal největší problémy Opatovické obraně kanonýr M. Nachtman /v zápase osm branek/. Konec první půle Opatovičtí nezvládli, nepřipravenou střelbou přišli opakovaně o míč a hosté nabídnuté šance k trháku využili, poločas 7:10. Ve druhé části hry nejprve zavelel ke snížení nejlepší domácí útočník V. Práchenský na kterého vzápětí stejně reagoval M. Nachtman. Obrany nebyly již tak pevné a skóre rychle narůstalo, 40. minuta 13:16. Domácí nadále bojovali a pomalu začali snižovat náskok Nýřan, v 50. minutě pohlednou akci proměnil V. Bittner a na tabuli svítil stav 16:17. V těchto chvílích utkání se hosté rozhodli maximálně zdržovat jeho průběh, bohužel pro Opatovice tomuto způsobu hry rozhodčí Ziegler pouze přihlížel a Nýřany tak měly dostatek možností jak zápas dovést k vítězství 17:18. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni v zápase vynikající gólman domácích V. Pospíšil a Nýřanský útočník M. Nachtman.