Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice 16:18 / 7:9 /

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – M. Jarolímek, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, B. Štefanča 4x, V. Bittner 3x, R. Staněk 2x, P. Bajer 1x

Východočeské derby se odehrálo za ideálního slunečného počasí pro házenou. V Opatovickém dresu nemohli nastoupit zranění hráči J. Křovák s V. Práchenským, naopak pomohli obránce M. Jarolímek s útočníkem P. Bajerem. Úvod vyšel hostům, když dvakrát přesně mířil s velikou chutí hrající B. Štefanča. Na druhé straně odpověděl, v neděli velice produktivní, útočník L. Marek. V desáté minutě platil stav 2:3, v 15. minutě 3:5, začal se prosazovat Opatovický kanonýr Z. Bittner. V Opatovické bráně několikrát tým podržel gólman V. Pospíšil. Do poločasu odcházeli oba týmy za stavu 7:9, když Opatovičtí promarnili svoje šance náskok navýšit. Ve druhé části byli zpočátku lepší domácí, především díky dvojici M. Fišer a L. Marek, kteří skóre postupně otočili na 13:12 ve 44. minutě. V těchto momentech utkání dal trenér hostů větší příležitost nejmladším útočníkům V. Bittnerovi a R. Staňkovi. Oba svým pohybem na obranu platili, a když přidali i branky byl výsledek opět otočený, 14:15 v 53. minutě. V závěru již hosté nikam nespěchali a brankou B. Štefanči dotáhli zápas k vítězství 16:18.