Nezvěstice - Podlázky 24 : 20 ( 12 : 10 )
Studénka - Opatovice 25 : 23 ( 12 : 13 )

SK Studénka – TJ Sokol Opatovice n. L. 25:23 / 12:13 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, V. Práchenský

trenér – J. Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, Z. Bittner 5x, R. Staněk 5x, B. Štefanča 3x

Opatovičtí přijeli do Studénky bez gólmana J. Hrubého, zraněného P. Živčáka a útočníka P. Bajera. Už od prvních minut se hrála rychlá házená s množstvím branek na obou stranách, 5. minuta 3:4. Za hosty stříleli branky v neděli vynikající V. Práchenský a B. Štefanča. V desáté minutě již platil stav 3:6. Domácí zabrali a skóre se v patnácté minutě zastavilo na 6:7. I nadále byli Opatovičtí, především v útoku, lepším týmem a poločas dotáhli na 12:13. Druhá půle začala nejprve brankou domácích, ale Opatovičtí útočníci opět přesně mířili a ve 40. minutě svítil na tabuli stav 17:18. V domácím dresu zavelel k obratu B. Silber, který spolu s J. Kubáčkem patřil k nejlepším hráčům Studénky. Skóre se začalo obracet ve prospěch domácích, Opatovickým nezahrála v těchto momentech dobře obrana. V samotném závěru již Studénka hosty ke srovnání stavu nepustila a za vítězství 25:23 bere oba body. V Opatovickém týmu sehráli výborný zápas všichni útočníci, bohužel nebyli podpořeni výkonem obrany.