TJ Plzeň Újezd – TJ Sokol Opatovice 21:17 / 11:8 /

obránci – Jindřich Hruška, M. Straník, V. Liška, M. Jarolímek, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 10x, R. Staněk 4x, V. Bittner 2x, B. Štefanča 1x

V nedělním utkání v Plzni nemohli nastoupit zranění hráči J. Křovák s V. Práchenským, P. Bajer si plnil své povinnosti ve druhé lize. Naopak v obraně pomohl M. Jarolímek a po jedno zápasové absenci i Jakub Hruška. První branku vstřelil hned v první minutě Opatovický Z. Bittner, domácí se dlouho nemohli trefit a teprve v šesté minutě srovnali stav P. Sedlákem. I v dalších minutách se hrála vyrovnaná házená, za Opatovice přesně střílel v neděli vynikající Z. Bittner, 13. minuta 3:3. V 17. minutě platil stav 5:4 pro Plzeň. Domácí šli do výraznějšího vedení v posledních deseti minutách úvodního poločasu, 4x přesně mířil J. Jahoda, do přestávky odcházely oba týmy za stavu 11:8. I druhou část hry zahájili lépe domácí, kteří své vedení navýšili během sedmi minut už na 15:9. Za Opatovice opět byl nejvíce vidět střelec Z. Bittner / v zápase celkem 10 branek / a především díku jeho brankám platil ve 43. minutě  stav 15:13. K dalšímu snížení průběžného výsledku již nedošlo, domácí se rychle vzpamatovali se střeleckého výpadku a do konce utkání udržovali většinou tříbrankové vedení, konečný výsledek 21:17 a oba body patří Plzni.