Podlázky - Opatovice 26 : 22 ( 11 : 12 )

TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Opatovice 26:22 / 11:12 /

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, V. Liška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 6x, B. Štefanča 5x, Z. Bittner 5x, P. Bajer 3x, R. Staněk 2x, V. Bittner 1x

Další utkání nejvyšší soutěže mužů odehráli Opatovičtí muži nedaleko Mladé Boleslavi, ve sportovním areálu TJ Sokola Podlázek. Hosté přijeli bez dvou obránců, jinak byli kompletní. Domácí začali lépe, ve třetí minutě vedli 2:1, v desáté 5:4, střelecky se dařilo domácímu M. Barabášovi, v Opatovickém dresu byl nejvíce vidět V. Práchenský. Opatovičtí průběžné skóre začali otáčet v posledních deseti minutách první půle, skórovali všichni útočníci a poločas tak vyzněl lépe pro hosty 11:12. Po přestávce se průběžný stav opět začal výrazně měnit, bohužel v neprospěch hostů, branek padalo hodně na obou stranách, ve 40. minutě domácí vedli 17:16. Hosté zkoušeli změny v obranné trojici i mezi gólmany, ale když se zranil a utkání nedohrál obránce J. Křovák moc variant již nezbývalo. Rozhodující náskok v utkání si Podlázky vybudovaly okolo 50. minuty, když 3x v řadě skórovali, hosté reagovali pouze jednou, stav 23:20. V závěru si své vedení již domácí vzít nenechali a za výsledek 26:22 berou oba body.