Přeštice - Nezvěstice 18 : 20 ( 9 : 12 )

Sokol Opatovice n.L. – 1.NH Brno 19:18 / 10:12 /

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 11x, V. Práchenský 4x, P. Bajer 2x, B. Štefanča 1x, R. Staněk 1x

Na mokrém terénu a občasného deště nastoupili Opatovičtí proti týmu 1.NH Brno. Úvod byl z obou stran opatrný, branka dlouho nepadla, Opatovický gólman V. Pospíšil čaroval a na druhé straně zvonily opakovaně tyče. Až v šesté minutě přesně mířil Brněnský J. Petr, vzápětí odpověděl Z. Bittner, v desáté minutě platil stav 2:2. V úseku mezi 11. a 15. minutou se strhla přestřelka, skóre poskočilo na průběžný stav 6:6. Vynikající zápas hrál v domácím dresu střelec Z. Bittner, se kterým si obrana soupeře nevěděla rady, často si pomáhala nedovolenými zákroky, za které zaslouženě padaly karty obou barev. Na druhé straně se rozehrál útočník T. Ulrych, hlavně jeho zásluhou hosté strhli poločasový výsledek ve svůj prospěch na 10:12. Do druhé půli změnil Opatovický trenér složení i rozestavení obranné trojice. Najednou byla mnohem kompaktnější a výrazně ve spolupráci s gólmanem přispěla k obratu v utkání. Ve 36. minutě již na tabuli svítil stav 12:12, v 44. minutě 15:15. V následujících minutách šli Opatovičtí do dvougólového trháku, prosadili se V. Práchenský s P. Bajerem, stav 17:15 a Opatovičtí již vedení nepustili, opět úřadoval Z. Bittner, na druhé straně došlo pouze ke korekci stavu. Za vítězství 19:18 zůstali oba důležité body doma. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni oba kanonýři, Opatovický Zdeněk Bittner /11 branek/ a Brněnský Tomáš Ulrych /9 branek/.

V domácím dresu zaslouží velkou pochvalu i další hráč, gólman Vladimír Pospíšil.