Sokol Tymákov – TJ Sokol Opatovice n.L. 19:16 / 9:9 /

rozhodčí: Zdeněk Hejl z Holoubkova u Rokycan

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, V. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 5x, V. Bittner 4x, B. Štefanča 3x, Z. Bittner 2x, R. Staněk 2x

V nedělním utkání nastoupili Opatovičtí v útoku bez P. Bajera. Oba týmy se střídali ve střelbě branek, ve 12. minutě platil stav 5:5. Ve 24. minutě hosté vedli 6:8. Tymákov zabral a do poločasu srovnal na 9:9. Nejlepším střelcem domácích byl deseti brankový P. Kakeš, v Opatovickém dresu se dařilo V. Práchenskému. I ve druhé části hry se hrál vyrovnaný souboj a to až do 45. minuty, kdy za stavu 15:14 přišel na hosty střelecký výpadek. Několik ztracených míčů i díky nepřesným přihrávkám pomohlo Tymákovu k rozhodujícímu náskoku v utkání. V úseku mezi     45. – 52. minutou navýšili skóre na 17:14. I přes veškerou snahu hostů se již náskok nepodařilo snížit a za vítězství 19:16 zůstaly oba body v Tymákově.