Nezvěstice - Opatovice 21 : 20 ( 13 : 8 )

TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Opatovice n.L. 21:20 / 13:8 /

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 5x, Z. Bittner 4x, B. Štefanča 4x, V. Bittner 3x, P. Bajer 2x, V. Práchenský 2x

Proti aktuálně vedoucímu týmu soutěže nastoupili Opatovičtí v dalším kole první ligy mužů. Od začátku se hrála rychlá házená, ve které byli úspěšnější domácí hráči, 3. minuta 2:1, 11. minuta 4:3, 16. minuta 7:5. Opatovickým nehrála v první půli dobře obrana, největší problémy měla s výborně hrajícím útočníkem Nezvěstic K. Kocem, který během utkání přesně mířil celkem v 11 případech. V závěru poločasu se domácí utrhli až do pěti brankového vedení.

Ve druhé části utkání provedl Opatovický trenér změny v rozestavení obrany a po několika minutách se hra hostů výrazně zlepšila. K obranné trojici se přidali i všichni Opatovičtí útočníci a náskok Nezvěstic začal postupně mizet. V závěrečných minutách již hráli domácí velice pomalu a opatrně, rozdíl ve skóre byl minimální. I přes velkou snahu Opatovic si své vítězství již vzít nenechali. Za druhou půli zaslouží Opatovičtí pochvalu, to se bohužel nedalo říci o výkonu z té první.