Podlázky - Nezvěstice 20 : 21 ( 10 : 12 )

TJ Sokol Opatovice n. L. – SK Studénka 14:17 / 9:6 /

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – M. Jarolímek, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 5x, R. Staněk 5x, V. Bittner 2x, B. Štefanča 1x, P. Bajer 1x

Před prvním jarním utkáním řešili Opatovičtí problémy se sestavou. Z různých důvodů nemohli nastoupit obránci J. Křovák a P. Živčák a v útoku V. Práchenský. Domácí začali dobře, první branku v utkání vstřelil Z. Bittner, hned poté přesně mířil R. Staněk. Hosté odpověděli přesnou střelbou B. Silbera.  Průběžný stav v 10. minutě 3:3, ve dvacáté 6:4. Opatovickým dobře fungovala obrana s gólmanem V. Pospíšilem, který si připsal několik povedených zákroků. Důležité branky v závěru poločasu střílel Z. Bittner a do přestávky se oba soupeři rozcházeli za stavu 9:6. Do druhé půle vstoupili Opatovičtí velice vlažně, ztráceli míče nepřipravenou střelbou, pilně trefovali konstrukci branky soupeře, nebo jinak velice dobře chytajícího gólmana R. Šimečka. Náskok se tak, i přes veškerou snahu domácí obrany, postupně ztenčoval a ve 41. minutě bylo srovnáno na 10:10. I v dalších minutách byl obraz hry podobný, mizerný útok domácích a trpělivá hra hostů s gólovým zakončením. V 52. minutě svítil na tabuli stav 11:13, v 55. minutě 13:15. Hosté si již zkušeně výsledek pohlídali a dovedli utkání k vítězství 14:17. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni oba gólmani V. Pospíšil a R. Šimeček.