Rokytnice - Opatovice 20 : 18 ( 12 : 10 )

TJ Sokol Rokytnice – TJ Sokol Opatovice n. L. 20:18 / 12:10 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 10x, V. Práchenský 5x, B. Štefanča 3x

Do posledního utkání podzimu, předehrávky 12. kola, nastoupili Opatovičtí bez zraněného gólmana J. Hrubého, kterého zastoupil M. Bittner. V útoku se naopak představil P. Bajer. Od úvodu zápasu se hrála rychlá házená s množstvím branek na obou stranách. Domácí si postupně vypracovali 1-2 brankový náskok. Utkání ovlivnila situace v cca polovině první půle, kdy Opatovický útočník V. Bittner byl nešetrně poslán na brankovišti k zemi a při dopadu si těžce zranil prst na ruce. Hráče musela odvézt záchranná služba do nemocnice v Přerově. Přejeme Vaškovi brzké uzdravení a návrat na hřiště. Po cca 15 minutové pauze se dohrál poločas ke stavu 12:10. I ve druhé půli se odehrával vyrovnaný souboj, vynikající výkon předváděl Opatovický P. Bajer, který se opakovaně dokázal prosadit i přes místy hodně za hranicí pravidel hrající obranu domácích. Rozhodčí Ziegler bohužel pouze ústně hrozil a karty si ponechal až na samotný závěr utkání. V domácím dresu se dařilo střelci F. Cieslarovi, který často využíval nabídnutých pozic z trestných hodů na brankovišti. Pět minut před koncem vedli domácí o jedinou branku a Opatovičtí drželi míč v útoku, bohužel nabídnutou možnost na srovnání skóre nedokázali využít. Rokytnice tak dovedla utkání k vítězství 20:18.