Rokytnice - Nezvěstice 12 : 15 ( 7 : 8 )

TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice n. L. 17:15 / 7:7 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 6x, Z. Bittner 5x, R. Staněk 4x

První minuty nedělního utkání v Přešticích se hrála rychlá házená, ve třetí minutě platil stav 2:2. Od desáté minuty zvýšili Opatovičtí obrátky a obrátili skóre ve svůj prospěch na 3:4. I v dalších minutách byli hosté lepším týmem,  v minutě patnácté svítil na tabuli již stav 3:6. Domácí se ale vzpamatovali z útlumu a dokázali ještě do poločasu srovnat na 7:7. Za Opatovice vstřelila důležité branky dvojice V. Práchenský se Z. Bittnerem. Přeštice se spoléhaly na produktivního zkušeného útočníka R. Langa. Na začátku druhé půle skórovaly oba týmy, od 35. minuty přišel na hosty střelecký výpadek, několik branek neuznal rozhodčí Baumruk pro přešlapy útočníků Opatovic. Domácí se tak ujali vedení o 1-2 branky. I přes veškerou snahu Opatovických hráčů se již tento rozdíl ve skóre stáhnout nepodařilo. Na každou branku našli Přeštice odpověď a svoje vítězství v utkání uhájili.