Studénka - Nezvěstice 17 : 21 ( 7 : 12 )

Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n. L. 18:17 / 7:10 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – V. Práchenský, B. Štefanča, R. Staněk, V. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 10x, V. Práchenský 4x, B. Štefanča 2x, V. Bittner 1x

V sobotním utkání na hřišti Nýřan vstřelili první dvě branky domácí, ale Opatovičtí rychle srovnali a v úseku mezi 5. a 15. minutou dokázali obrátit skóre na 2:6. Výborný výkon předváděl v útoku R. Staněk, velice dobře také pracovala obranná trojice. Za Nýřany se uměl střelecky výrazněji prosadit jediný hráč, M. Gabriel. Poslední branku úvodní půle vstřelil Opatovický R. Staněk a do přestávky se oba soupeři rozcházeli za výsledku 7:10. Druhá část hry začala oboustranně přesnou střelbou, hosté stále udržovali odstup ve skóre. Výpadek Opatovických útočníků přišel mezi 42. a 52. minutou, kdy nebyli schopni vstřelit branku a dovolili tak soupeři srovnat skóre. V posledních minutách utkání se odehrával stále vyrovnaný souboj, který směřoval ke konečné remíze. Bohužel asi půl minuty před koncem rozhodnutím sudího Baumruka Nýřany vstřelily rozdílový gól z pokutového hodu na 18:17. Vzhledem k průběhu celého utkání se jedná o ztrátu minimálně jednoho bodu pro hosty z Opatovic. Nejlepším hráčem hostů byl v sobotu střelec 10 branek Roman Staněk, u domácích zamířil přesně 11x M. Gabriel.