TJ Sokol Opatovice – Sokol Tymákov 17:17 / 10:10 /

brankář – J. Hrubý

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, V. Práchenský 3x, R. Staněk 3x, P. Bajer 1x, V. Bittner 1x

V utkání proti aktuálně třetímu týmu tabulky chyběli v Opatovickém dresu dva hráči základní sestavy, gólman  V. Pospíšil a útočník B. Štefanča. Hosté přijeli kompletní. Zápas se odehrál za ideálního počasí před opět výbornou návštěvou cca 150 příznivců národní házené. Prvních dvanáct minut diváci viděli vyrovnaný souboj, kde na každou branku domácích odpověděli stejným způsobem i hosté, stav 5:5. V úseku mezi 13. a 23. minutou se domácí utrhli do nadějného vedení 8:5. Hosté ovšem rychle reagovali a do poločasu zvládli srovnat na 10:10. V Opatovickém družstvu se střelecky dařilo Z. Bittnerovi, 5 branek / v zápase celkově 9 /. U hostů předvedl výborný výkon šikovný útočník P. Kakeš, který svoji aktivní hrou na brankovišti nejvíce trápil, jinak velice dobrou obranou Opatovic. Ve druhé půli se poprvé v utkání dostal do vedení Tymákov, 37. minuta 11:13 a pro Opatovice to nevypadalo dobře. Domácí hráči, povzbuzováni svými diváky, ale zabrali a v 41. minutě byl opět srovnaný stav na 15:15, důležité branky stříleli Z. Bittner a V. Práchenský, v brance několikrát své družstvo podržel gólman J. Hrubý. V hektických závěrečných minutách mohli vyhrát oba týmy, nejprve domácí, kteří o míč přišli nejprve nepřesnou přihrávkou a poté nepřipravenou střelbou a poté i Tymákov, kterému v závěru chyběl čas na rozhodující útok. Konečná remíza 17:17 a dělba bodů je spravedlivým výsledkem zajímavého prvoligového utkání. Jako nejlepší hráči svých týmů byli vyhodnoceni u hostů útočník Pavel Kakeš a u Opatovic gólman Jiří Hrubý.