TJ Sokol Rokytnice – TJ Sokol Opatovice 11:12 / 6:5 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk

trenér – J. Hruška, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 4x, V. Práchenský 4x, B. Štefanča 3x, R. Staněk 1x

V sobotním utkání se Opatovičtí představili na hřišti nováčka nejvyšší soutěže Rokytnice u Přerova. Utkání přihlíželo početné obecenstvo, které mělo možnost vidět od prvních minut velice vyrovnaný souboj, ve kterém dominovaly obranné řady s gólmany. Opatovické mohlo v první půli mrzet velké množství nastřelených tyček, naštěstí pro hosty ani útočníci Rokytnice nebyli o mnoho více produktivní. První poločas vyzněl lépe pro Rokytnici, 6:5. Prvních deset minut druhé půle udržovali domácí nejtěsnější vedení, vyrovnání přišlo v 41. minutě, průběžný stav 8:8. V následujícím úseku hry se Opatovičtí ujali vedení o dvě branky, 8:10. Jak se později ukázalo, šlo o rozhodující moment v utkání. Důležité zákroky předvedl při trestných hodech Rokytnice Opatovický gólman J. Hrubý. Zkušenější hosté si již vedení vzít nenechali a dotáhli zápas do vítězného konce, konečný stav 11:12.