SK Studénka – TJ Sokol Opatovice  22:22 / 10:10 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk

trenér – J. Hruška, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, B. Štefanča 6x, R. Staněk 4x, V. Bittner 3x

První minuty nedělního utkání patřili domácím, z každého svého útoku vstřelili branku, Opatovičtí žádnou, průběžný stav v šesté minutě 4:0! Poté se hosté vzpamatovali, především v útoku zklidnili a začali hrát svoji hru, naopak na Studénku přišla desetiminutová herní krize. Ve 14. minutě tak již platil vyrovnaný stav 4:4. Až do konce první půle nebyl rozdíl ve skóre větší než jedna branka. V dresu Studénky se střelecky velmi dařilo B. Silberovi /celkem 10 branek/. Na druhé straně se ke Z. Bittnerovi přidal důležitými góly B. Štefanča. Poločas 10:10. Ve druhé půli nejprve oba týmy 2x skórovali. Potom se hostům podařilo jít do dvoubrankového vedení, 37. minuta 12:14. Studénka srovnala skóre ve 48. minutě na 18:18 a vyrovnaný souboj pokračoval. V 59. minutě vstřelil rozdílovou branku na 22:21 R. Staněk, ale domácí stihli vzápětí P. Richterem odpovědět. Poslední půlminutu drželi, v útočné třetině, míč Opatovičtí, ale rozhodující gól již nestihli, utkání skončilo remízou 22:22. Povedený víkend a import tří bodů z Moravy pomohl Opatovickému družstvu, po odehraných osmi kolech, k pátému místu v tabulce 1. ligy mužů.