TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice 13:13 / 9:6 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, R. Staněk

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 6x, B. Štefanča 4x, V. Bittner 3x

První minuty utkání patřili hostům z Opatovic. Postupně vedli 0:2 a 1:3 v sedmé minutě. Přeštice v dalších minutách výrazně zabraly a dokázaly nejen srovnat, ale průběžné skóre i otočit ve svůj prospěch. Nahrál jim střelecký výpadek Opatovických útočníků v úseku mezi 14. až 23. minutou, kteří nevstřelili jedinou branku. V domácím dresu se nejvíce dařilo R. Langovi, který v zápase vsítil sedm branek. Na druhé straně se podobně prosazoval po celé utkání Z. Bittner. První poločas vyzněl lépe pro Přeštice, 9:6. Ve druhé části hry nejprve oba týmy jedenkrát inkasovaly, aby poté na Přeštický útok také přišla 10 minutová gólová odmlka. Té využili hosté ke srovnání průběžného skóre na 10:10 ve 40. minutě. Domácí se ale poté střelecky „probudili“ a opět navýšili svůj náskok na dvě branky, 50. minuta 12:10. Závěr zápasu patřil Opatovickému týmu. Hosté nejprve skóre srovnali a poslední dvě minuty držel míč v útočné třetině. Závěrečnou střelu si připravil několik sekund před koncem Zdeněk Bittner, Přeštický brankář byl ale úspěšný. Utkání tak skončilo dělbou bodů za remízu 13:13.