TJ Sokol Opatovice – TJ Dioss Nýřany 23:26 / 13:14 /

rozhodčí: Jiří Maiwaelder z Brna

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, P. Živčák, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Práchenský, V. Bittner, P. Bajer

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 7x, Z. Bittner 6x, B. Štefanča 5x, V. Práchenský 4x, V. Bittner 1x

V zápase proti Nýřanům chyběl domácím jediný hráč, z pracovních důvodů útočník Roman Staněk, kterého zastoupil z druholigového Podhorního Újezda hostující Patrik Bajer. První branku utkání vstřelily Nýřany, nicméně Opatovicím se stav podařil rychle otočit na 2:1 v šesté minutě. Bohužel pro domácí se od dalších minut skvěle rozehrál Nýřanský útočník M. Gabriel, který opakovaně dokazoval proč je aktuálně nejlepším střelcem soutěže. Jeho deset branek v první půli a celkově patnáct přesných zásahů prakticky rozhodlo zápas. V Opatovickém dresu se tentokrát nedařilo oběma gólmanům, kterým nepomohla ani obranná řada. Hosté příliš snadno skórovali a udržovali neustále těsné vedení o 1-2 branky. Opatovičtí útočníci se snažili držet krok se soupeřem, jejich třináct gólů za poločas je nadprůměrných nicméně poločasové skóre skončilo ve prospěch Nýřan, 13:14.  I druhou půli začali lépe hosté, své vedení navýšili na 16:18 ve 38. minutě. Opatovičtí se nevzdávali a dokázali průběžné skóre stáhnout a v 52. minutě i srovnat na 21:21. Nicméně vlastními chybami přišli opakovaně o míč a hosté opět ve skóre odskočili. V samotném závěru již hráli domácí na riziko s vysunutou obranou se snahou získat míč. Zkušení hosté si ovšem nejen výsledek pohlídali, ale vstřelili i rozhodující branky. Zápas tak skončil vítězstvím hostů 23:26 a oba body putují do Nýřan. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni domácí Patrik Bajer a Nýřanský Marek Gabriel.