Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice 13:15 / 6:9 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, P. Živčák, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Radek Kubelka

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, B. Štefanča 5x, R. Staněk 1x, V. Bittner 1x

Další prvoligové utkání Opatovičtí odehráli v regionálním derby na hřišti Sokola Krčín z Nového Města nad Metují. Domácí nastoupili s novou posilou ze Staré Huti Jiřím Peškem, hosté byli také kompletní. Zápasu přihlíželo početné publikum, které od prvních minut vidělo rychlou házenou s obrovským nasazením z obou stran. První branku vstřelili Opatovičtí, technickou střelou se prosadil Braňo Štefanča, hosté vzápětí J. Štrofem odpověděli. Vyrovnaný průběh pokračoval i nadále, 8. minuta 2:3, ve třinácté Krčín otočil na 4:3, branky začal dávat J. Pešek. Opatovicím se povedl úsek mezi 16. a 22. minutou, kdy potvrdil svoji střeleckou formu Zdeněk Bittner a obrátil stav na 5:7. Krčín ještě snížil, ale závěr poločasu opět patřil hostům a skóre narostlo na 6:9. Průběžný stav dával větší šance na konečný úspěch hostům, kteří těžili z výborného výkonu všech hráčů. Krčín se hodně spoléhal na individuální výkon J. Peška. Na začátku druhé půle rychle vstřelil branku Krčín, ale pro Opatovický tým bylo důležité, že dokázali podobně odpovědět. Ve 42. minutě svítil na tabuli stav 10:12. Tempo zápasu se stále stupňovalo, přibylo tvrdých zákroků obran na obou stranách, hra se často přerušovala. Ve 47. minutě se dokázal Krčín přiblížit na jedinou branku 11:12. Pro hosty byla velice důležitá branka Zdeňka Bittnera v 51. minutě, kdy tvrdou střelou opět navýšil rozdíl ve skóre na 11:13. V hektickém závěru začal rozdávat rozhodčí Kovář červené karty na obě strany, více se diskutovalo, než hrálo. Opatovičtí drželi míč a zápas byl dohrán za stavu 13:15, hosté tak získali oba prvoligové body.