Sokol Svinov – TJ Sokol Opatovice n. L. 13:20 / 9:10 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, R. Staněk, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský

trenér – L. Bittner, vedoucí – J. Hruška

branky Opatovic: B. Štefanča 9x, V. Práchenský 5x, Z. Bittner 3x, R. Staněk 3x

V nedělním posledním utkání sezóny nastoupil B. Štefanča, naopak nehrál P. Bajer. Opatovičtí se rychle ujali vedení 0:2, ale Svinov větší rozdíl branek nepřipustil, prakticky celý první poločas byli hosté ve vedení maximálně o 1-2 branky. Těsně před přestávkou dokázali domácí snížit na poločasový výsledek 9:10. Do druhé půle provedl trenér hostů změnu v rozestavení obranné formace. Opatovický tým zapnul vyšší obrátky, několika zákroky se předvedl gólman J. Hrubý a v útoku řádil B. Štefanča. Během 15 minut bylo rozhodnuto, stav 9:17 ve 45. minutě. Domácí nebyli schopni reagovat. Poslední úsek hry se již utkání pouze dohrávalo, za Opatovice nastoupili i hráči z lavičky, konečný výsledek 13:20 a oba body putují do Východních Čech. Zvláštní uznání a poděkování zaslouží 20 členná skupina věrných fanoušků, kteří neváhali přijet za svým týmem do daleké Ostravy a vytvořili Opatovickým hráčům domácí prostředí!