TJ Stará Ves n. O. – TJ Sokol Opatovice n. L. 21:21 / 13:11 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, V. Bittner, V. Práchenský

trenér – L. Bittner, vedoucí – J. Hruška

branky Opatovic: P. Bajer 8x, R. Staněk 7x, V. Práchenský 5x, V. Bittner 1x

Zápas ve Staré Vsi nad Ondřejnicí odehráli Opatovičtí bez gólmana V. Pospíšila a útočníka B. Štefanči, pouze na lavičce byl připraven zdravotně limitovaný Z. Bittner, naopak pomohl hostující P. Bajer. První branku utkání vstřelili hosté z Opatovic, ale domácí rychle srovnali a v páté minutě již vedli 3:2. Hrála se rychlá házená s množstvím branek na obou stranách. V desáté minutě svítil na tabuli stav 5:5. Všechny góly Opatovic vstřelilo duo útočníků R. Staněk a V. Práchenský. V další části hry byli domácí většinou o branku úspěšnější,za Opatovice začal střílet důležité branky P. Bajer. Ve 23. minutě byl nešetrným zákrokem zraněn útočník hostů V. Bittner a v utkání již dále nepokračoval. Poločas vyzněl lépe pro Starou Ves, 13:11. Na začátku druhé půle Opatovičtí snížili na 12:13, ale poté se na dlouhé minuty střelecky odmlčeli. Domácí toho využili na zvýšení svého náskoku až na tři branky, 44. minuta 18:15. Hosté se nevzdali a začali postupně skóre srovnávat, remízový stav 20:20 platil v 55. minutě. O dvě minuty později již Opatovice vedly o branku, domácí stačili srovnat. Poslední útok patřil hostům, kteří zahrávali trestný hod z 9 metrů, neuspěli a konečný výsledek tak zůstal na remíze 21:21.