TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Sokol Rokytnice 16:14 / 7:8 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – B. Štefanča, R. Staněk, P. Bajer, P. Hruška, V. Bittner, M. Bittner

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: B. Štefanča 7x, P. Bajer 5x, R. Staněk 3x, V. Bittner 1x

Asi 20 minut před sobotní předehrávkou 19. kola nejvyšší soutěže mužů se spustil prudký lijavec, který vyzkoušel odvodnění hřiště. Zatěžkávací zkouška dopadla dobře a déšť se v samotném zápase výrazně uklidnil. Hrálo se ovšem na mokrém terénu, který ztěžoval pohyb obou družstev. Opatovičtí nastoupili bez kanonýra Z. Bittnera a také V. Práchenského, oba zastoupil hostující P. Bajer. Začátek vyšel lépe Rokytnici, trpělivou hrou v útoku a proměňováním trestů na brankovišti se rychle ujala vedení, v sedmé minutě stav 2:4. Všechny branky za hosty vstřelil F. Cieslar. U domácích se nejvíce dařilo B. Štefančovi, který vyrovnával v desáté minutě na 4:4. I poté ovšem tahali za kratší konec domácí, Rokytnice se opět ujala vedení, ve 22. minutě už svítil na tabuli stav 5:8. Domácí trenér provedl několik změn v sestavě, které pomohly a Opatovičtí upravili do poločasu skóre na přijatelný stav 7:8. Do druhé části hry vlétli domácí mnohem lépe, především duo B. Štefanča s P. Bajerem bylo k nezastavení. Důležité zákroky v brance předvedl také gólman J. Hrubý. Ve 40. minutě již Opatovičtí vedli 13:10. Tento rozdíl již domácí zkušeně udrželi do závěru zápasu, Rokytnice pouze korigovala na konečný výsledek 16:14.

Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni Rokytnický útočník Filip Cieslar a domácí nejlepší střelec Braňo Štefanča.