TJ Sokol Opatovice n. L. – SK Studénka 20:19 / 9:12 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – B. Štefanča, V. Práchenský, Z. Bittner, P. Hruška, V. Bittner, M. Bittner

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, B. Štefanča 5x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 3x

Nedělní zápas proti, v letošní sezóně, silnému týmu ze Studénky, bez zraněného R. Staňka, pouze na lavičce připravený zdravotně limitovaný Z. Bittner. První branku utkání vstřelil za hosty P. Silber a načal tak svoje střelecké představení. Ve 4. minutě stav 1:2, v osmé jsou Opatovice ve vedení 4:2, po dvou hezkých brankách V. Práchenského a V. Bittnera. Poté začal úřadovat již zmiňovaný P. Silber a Studénka rovná skóre, 15. minuta 7:7, 21. minuta 9:9. Konec první půle se domácím hrubě nepovedl, nepřipravenou střelbou nechávají vyniknout gólmana Studénky. Naopak na druhé straně branky stále padají a poločas se zastaví na nepříznivém skóre 9:12. Začátek druhé půle vyznívá mnohem lépe pro domácí, už za pět minut je srovnáno na 12:12. Možný zvrat v utkání brzdí střelci ze Studénky, bratři Silberové, kteří opět zařizují až tříbrankové vedení, 47. minuta a stav 13:16. V tomto momentu se na hřišti objevuje domácí kanonýr Z. Bittner. I přes svůj zdravotní handicap se dokáže opakovaně prosadit, 50. minuta svítí na tabuli stav 16:17. Poslední minuty utkání jsou bitvou o každý míč, útoky se přelévají na obě strany, nervozita narůstá. Šest minut před koncem je platný remízový stav 19:19. Po chybě domácích může opakovaně rozhodnout zkušený útočník Studénky P. Richter, ale svoji střelbu ukvapí. Poslední minutu jsou v útoku domácí a několik sekund před koncem rozhodne krásnou střelou Z. Bittner. Oba body za vydřené vítězství 20:19 zůstávají doma, ale pochvalu za dramatické a divácky atraktivní utkání zasluhují oba týmy.

Nejlepšími hráči v utkání byli vyhodnoceni dva útočníci, ze Studénky Pavel Silber /8 branek/ a domácí Vojta Práchenský /8 branek/.