Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n. L.      25:25 / 15:12 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: B. Štefanča 11x, Z. Bittner 9x, R. Staněk 5x

Na utkání v Nýřanech odjeli Opatovičtí oslabeni v útočné formaci, chyběli V. Práchenský s V. Bittnerem. Nýřany nastoupili v útoku i s dvojicí M. Nachtman – L. Zvěřina, kterou doplňoval další střelec M. Gabriel. Úvod vyšel hostům, v šesté minutě stav 1:3. Poté Nýřany zabrali a průběžný výsledek otočily, postupně vedly až o tři branky, poločas 15:12. Útoky jednoznačně převažovaly, obrany nestíhaly reagovat a gólmani si většinou sáhli na míč, až když jej vytahovali ze sítě. Opatovičtí, ale díky svým útočníkům, byli stále ve hře o přijatelný výsledek. Vynikající výkon předváděl v zápase, s 11 brankami nezvykle produktivní, B. Štefanča, kterého skvěle doplňovali Z. Bittner a R. Staněk. Pro hosty nastal důležitý moment v utkání v rozmezí 39. až 47. minuty, kdy Nýřany neskórovali a Opatovičtí dokázali srovnat skóre. Další trhák ve skóre již hosté nepřipustili a naopak v 57. minutě naposledy vyrovnával na 25:25 vynikající B. Štefanča. Po skončené řádné hrací době byl ještě odpískán trestný hod z větší vzdálenosti, který Nýřanský M. Gabriel zamířil do tyče Opatovické branky. Zápas tak skončil remízou a hosté do Východních Čech vezou cenný bod.