TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Krčín 16:16 / 9:9 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, P. Bajer

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, P. Bajer 6x, V. Práchenský 1x

Před skvělou návštěvou 250 diváků nastoupili Opatovičtí v regionálním derby proti týmu z Nového Města nad Metují Sokolu Krčín. Domácí nastoupili téměř kompletní, pouze bez druhého gólmana J.Hrubého za které byl připraven na lavičce M.Bittner. Krčín přijel bez obránce R.Šefce. Úvod vyšel lépe Opatovicím, nejprve Z.Bittner a poté V.Práchenský zařídili během tří minut vedení 2:0. Za hosty zavelel k obratu J.Pešek, který v minutě páté srovnal na 2:2. Hrála se tvrdá házená na hranici pravidel, rozhodčí Liška několikrát zahrozil kartou na obě strany, nicméně vždy stačila hráčům pouze slovní výstraha. V Opatovickém dresu hrál vynikající zápas kanonýr Z.Bittner, který v první půli zamířil přesně v šesti případech. Krčín otočil skóre v úseku mezi 11. a 15. minutou, všechny branky vstřelil produktivní útočník J.Pešek, stav 3:5. Domácí podporováni publikem do většího trháku hosty nepustili a pět minut před koncem prvního poločasu platil stav 6:6. V dalších minutách se strhla menší přestřelka a skóre vyšplhalo na 9:9, své první 2 branky v utkání za Opatovice zařídil P.Bajer.  Druhá půle začala opatrněji, první branky padly až v 35. minutě. Oba soupeři se hlídali ve skóre, většinou Opatovičtí vedli o branku, aby vzápětí hosté srovnali. Ve 48. minutě svítil na tabuli stav 14:14. Kromě vynikajícího Z.Bittnera se začal stále více prosazovat i P.Bajer, jeho čtyři branky stále udržovali domácí ve hře o oba body. Na druhé straně plnil podobnou roli J.Pešek, který v zápase vsítil celkem 8 branek. Poslední góly v utkání padly shodně na obou stranách v 53. minutě. Poslední minuty se již velice těžko prosazovali útočné formace, nikdo nechtěl udělat chybu. Za Opatovice mohl rozhodnout půl minuty před koncem V.Práchenský, ale z úhlu brankoviště se neprosadil. Krčín dostal závěrečnou střelu z trestného hodu až po skončení řádné hrací doby ze vzdálenosti 10 metrů, kterou nevyužil a zápas tak skončil remízou 16:16. Vzhledem k jeho průběhu je dělba bodů spravedlivá. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni nejproduktivnější útočníci, Krčínský J.Pešek a domácí Z.Bittner.