TJ Sokol Opatovice n/L – 1. NH Brno 25:19 / 12:9 /

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, Z. Bittner 6x, V. Bittner 5x, B. Štefanča 3x, R. Staněk 1x

V dalším domácím utkání 1. ligy mužů přivítali Opatovičtí družstvo 1. NH Brno. Domácí nastoupili kompletní, hosté přijeli bez několika zraněných hráčů, především z obranné formace. První branku zápasu vstřelil Brněnský T. Ulrych, ale domácí vzápětí otočili skóre třemi rychlými brankami, pátá minuta 3:1. I v dalším průběhu utkání drželi Opatovičtí bezpečný odstup od soupeře, v desáté minutě platil stav 6:3. Několika povedenými technickými střelami se blýskl Vojta Práchenský. Za hosty se opakovaně střelecky prosadili dva zkušení útočníci T. Ulrycha a J. Petr. I díky těmto hráčům Brna skončil poločas rozdílem pouhých tří branek, 12:9. Do druhé půle vstoupili domácí se snahou o rychlejší házenou. Několik kombinací útočné formace ocenilo obecenstvo potleskem. Ve čtyřicáté minutě již domácí vedli 18:12 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V poslední čtvrtině zápasu dostali příležitost i další hráči z lavičky. Konečný stav 25:19 a oba body zůstali zaslouženě doma. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni Brněnský útočník Tomáš Ulrych a domácí nejlepší střelec, Vojta Práchenský.

Příští prvoligové utkání sehrají Opatovičtí opět doma, v neděli 4. května od 10,30 proti družstvu Sokola Krčín z Nového Města nad Metují.