TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Plzeň Újezd 15:19 / 8:11 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, P. Živčák, L. Dobruský, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 7x, R. Staněk 3x, V. Práchenský 3x, B. Štefanča 1x, V. Bittner 1x

V prvním domácím utkání jara přivítali Opatovičtí lídra tabulky a největšího aspiranta na titul Mistra ČR z Plzně Újezdu. Hosté přijeli kompletní, domácí postrádali gólmana J. Hrubého, kterého zastoupil M. Bittner. Úvod se Opatovickým vydařil, během pěti minut čtyřikrát skórovali a Plzeňští jen díky vynikajícímu L. Benedovi, který zamířil přesně ve třech případech, drželi krok. Průběžný stav 4:3. I v dalších minutách byla k vidění především rychlá házená. Ve třinácté minutě drželi domácí nadějný výsledek 6:5. Bohužel pro Opatovické družstvo přišel v dalším úseku hry střelecký výpadek, kdy domácí pilně trefovali pouze tyče Plzeňské branky. Hosté zásluhou zkušených útočníků L. Benedy a P. Titla toho využili a mezi 15. a 25. minutou utekli ve skóre až na rozdíl tří branek, stav 6:9. Jak se později ukázalo, byl tento moment v utkání rozhodující. Poločas skončil výsledkem 8:11. Na začátku druhé půle nejprve Opatovickým svitla naděje po rychlé brance R. Staňka, 9:11. Vzápětí, ale hosté odpověděli L. Benedou a drželi bezpečný náskok 4-5 branek. Ve 45. minutě na tabuli svítil stav 12:17, za domácí se nejčastěji střelecky prosadil Z. Bittner. V posledních minutách utkání již Plzeňští již nikam nespěchali, Opatovičtí stále bojovali o každý míč, předvedli několik povedených kombinací a střel, na zvrat v zápase to ale již nebylo. Skóre se zastavilo na konečném výsledku 15:19.

Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni Plzeňský útočník Ladislav Beneda a domácí obránce Jiří Křovák.