TJ Sokol Opatovice n. L. – Sokol Svinov 19:14 / 10:7 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, M. Bittner
trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 12x, B. Štefanča 4x, R. Staněk 2x, M. Bittner 1x

V nedělním utkání, závěrečným na podzim, vyšel úvod domácím. V šesté minutě vedli již 4:1. Hosté se ale nevzdali a především zásluhou střelce V. Beneše průběžné skóre stáhli v desáté minutě na 5:4. I další minuty viděli diváci vyrovnaný zápas, Opatovickým se stále nedařilo odskočit ve skóre na vyšší rozdíl, 20. minuta 6:6. Za domácí předvedl vynikající výkon ostrostřelec Z. Bittner, se kterým si Svinovská obrana nevěděla rady. I jeho poločasových sedm branek rozhodlo o nadějném výsledku 10:7 po první půli. Ve druhém poločase se výrazně zlepšila i obranná řada domácích J. Křovák – J. Moravec – M. Straník, v brance předvedl několik povedených zákroků gólman J. Hrubý. Opatovice v úseku mezi 31. a 43. minutou dovolili skórovat Svinovu pouze jednou. Průběžné skóre ve 43. minutě 13:8. Tento rozdíl již Opatovičtí udrželi do konce utkání, mohli si také zahrát i další hráči z lavičky. Za výsledek 19:14 oba body patří Opatovickému týmu. Jako nejlepší hráči zápasu byli vyhodnoceni hostující V. Beneš / 8 branek /a domácí Z. Bittner / 12 branek /.