TJ Sokol Opatovice n/L - TJ Stará Ves n.O.    26:19 / 13:11 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk

trenér – L. Bittner, vedoucí – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 7x, R. Staněk 7x, B. Štefanča 7x, P. Bajer 5x

Opět před skvělou návštěvou cca 150 diváků a za krásného podzimního počasí odehráli Opatovičtí utkání proti tradičnímu soupeři z Ostravska, Staré Vsi nad Ondřejnicí. První branku rychle vstřelili domácí, ale hosté ve třetí minutě odpověděli a prvních 15 minut drželi neustále vyrovnané skóre, průběžný stav 5:5. Opatovičtí nehráli ideální zápas především v obraně, kde se poměrně jednoduše dostávali hosté k zakončení. V první půli nepomohli ani oba gólmani, opakované střídání nevedlo k výraznému zlepšení. V úseku mezi 15. a 18. minutou Stará Ves utekla ve skóre na rozdíl dvou branek, 5:7. Naštěstí se domácí rychle vzpamatovali a především zásluhou dvojice P. Bajer a B. Štefanča skóre do poločasu ještě otočili na 13:11. Druhou půli již sehráli Opatovičtí mnohem lépe. V útoku na sebe vzal odpovědnost Z. Bittner, jeho čtyři branky během osmi minut prakticky rozhodly o osudu utkání. Ve 40. minutě svítil na tabuli stav 20:15. Kromě útoku se začalo dařit i obraně, přidali se také oba gólmani. Zápas se tak již pouze dohrával, hosté rezignovali na možný obrat. Za vítězství 26:19 zůstaly oba body zaslouženě doma. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni domácí útočník Roman Staněk a u hostů nejlepší střelec s 9 góly Radek Kratochvíl.