TJ Sokol Opatovice – TJ Sokol Nezvěstice 16:12 / 7:5 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, R. Staněk, V. Práchenský, P. Bajer, M. Bittner

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 6x, B. Štefanča 6x, P. Bajer 3x, V. Práchenský 1x

Úvodní utkání nové sezóny nejvyšší soutěže mužů se odehrálo za stálého deště na mokrém terénu. I přesto přišla velice slušná návštěva diváků. Mohli vidět, zejména v první půli, velice vyrovnané utkání. Na obou družstvech byla ještě vidět určitá nerozehranost, technické chyby a ztráty míčů kompenzovali oba týmy velkou bojovností. Domácím fungovala skvěle obranná trojice Křovák, Moravec, Straník. Důležité zákroky předváděl gólman Pospíšil. V útoku se mimořádně dařilo aktivnímu Štefančovi, který opakovaně navyšoval průběžný stav utkání. Na druhé straně představoval jediné výrazné nebezpečí Nezvěstický střelec Nachtman / celkem 8 branek /. Ve druhé půli již Opatovický náskok narostl až na 5-6 branek, hezké góly začal dávat domácí Z. Bittner. Posledních deset minut se již zápas jen dohrával a mohla si tak zahrát kompletní domácí lavička. Nezvěstice skóre zkorigovali na závěrečných 16:12. Opatovickým se tak povedl důležitý vstup do sezóny, oba body zůstaly doma. Jako nejlepší hráči utkání byli vyhodnoceni domácí útočník B. Štefanča a za hosty M. Nachtman.