TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Avia Čakovice    27:21 / 11:10 /

rozhodčí: Jaroslav Bukovský ze Žatce
obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 10x, R. Staněk 5x, V. Práchenský 4x, V. Bittner 4x, B. Štefanča 3x, M. Bittner 1x

V dalším utkání první ligy mužů hostili Opatovičtí staronového účastníka nejvyšší soutěže z Pražských Čakovic. Hosté se opírají o nejlepšího střelce celé soutěže Lukáše Zimmermanna, domácí diváci byli zvědavi na výkon nejlepšího Opatovického kanonýra, Zdeňka Bittnera. Už od počátku zápasu bylo jasné, že budou mít navrch útočné formace na obou stranách. Brankáři v některých momentech nestačili tahat míče z branek. Nejprve mírně navrch měli hosté, kteří si drželi 1-2 brankové vedení, 17. minuta 7:9. Posledních deset minut prvního poločasu, ale vyšlo Opatovickým, když několika brankami a zlepšenou hrou obrany i gólmana otočili stav na 11:10.
Také úvod druhé půle připomínal spíše střelecké dostihy, během šesti minut padlo na obou stranách 11 branek! Obě obranné řady s brankáři jen přihlíželi, pro Opatovické bylo důležité, že pokaždé našli střeleckou odpověď  na přesné zásahy Čakovických hráčů, 36. minuta 17:15. Poté se skóre přeci jen uklidnilo a především v domácí bráně již tolik branek nepřibývalo, několik důležitých zásahů předvedl gólman Pospíšil. V padesáté minutě domácí vedli již  21:17 a tento rozdíl již Čakovice nedokázali stáhnout a utkání zdramatizovat. I jejich nejlepší střelec L. Zimmermann, autor 11 branek, v závěru rezignoval a Opatovičtí tak bez větších problémů zvítězili 27:21. Výraznou zásluhu na tomto výsledku má nejlepší výkon Opatovických útočníků v dosavadní části sezóny, prim hrál v neděli vynikající Zdeněk Bittner.