TJ Sokol Opatovice n. L. – SK Studénka        17:10 / 11:4 /

rozhodčí: Aleš Liška
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 7x, B. Štefanča 3x, V. Práchenský 3x, R. Staněk 3x, V. Bittner 1x

Proti papírově silnějšímu soupeři než v sobotu nastoupili Opatovičtí za stálého deště. Jak se později ukázalo mokrý terén vyhovoval spíše domácím, kteří hráli mnohem soustředěněji než o den dříve. Obranná trojice ve složení J. Hruška, J. Křovák a M. Straník předvedla výborný výkon a pokud některý ze střeleckých pokusů hostů prošel k brance, následoval většinou povedený zákrok gólmana V. Pospíšila. V Opatovickém útoku se dařilo Z. Bittnerovi, který nejen přesně mířil, ale opakovaně rozdával přesné přihrávky na brankoviště, ze kterých těžili i ostatní domácí útočníci. Průběžné skóre tak postupně vyšplhalo na vysoký poločasový rozdíl 11:4.
Ve druhé půli nebyli schopni hosté ze Studénky utkání nijak zdramatizovat, na posledních 15 minut nastoupili za domácí hráči z lavičky. Oba body tak za výsledek 17:10 zaslouženě zůstaly v Opatovicích.