TJ Sokol Opatovice n. L. – SSK Vítkovice    18:18 / 11:9 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 7x, B. Štefanča 5x, R. Staněk 4x, V. Bittner 2x

V domácím utkání proti poslednímu týmu tabulky a nováčkovi nejvyšší soutěže se chtěli Opatovičtí naplno prosadit a 100% bodovat. Většina zápasu tomu odpovídala, kromě úvodních 12 minut, kdy do stavu 4:4 stačili Vítkovičtí odpovídat na branky domácích. Poté se Opatovičtí poprvé utrhli ve vedení, až na rozdíl čtyř branek 10:6, hosté se ale nevzdali a trpělivou hrou dokázali stáhnout na 11:9.
Na začátku druhé půle zamířil přesně Opatovický Vojta Práchenský, na dlouhých deset minut to byla jediná branka na obou stranách. Utkání ale stále mířilo k vítězství domácích. Střelci se probudili ve 40. minutě a skóre postupně vyšplhalo na 17:15 pro Opatovické v 50. minutě zápasu.  Posledních deset minut se domácím, především v útoku, nepovedlo. Zahodili i dva pokutové hody. Vítkovice svoji pomalou, ale účinnou hrou útočné formace výsledek srovnali a překvapivě si tak odvážejí jeden bod za remízu 18:18.