TJ Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n. L.    16:12 / 10:7 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner, Z. Hruška
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 5x, B. Štefanča 3x, V. Bittner 2x, R. Staněk 2x

V utkání v Nýřanech se opakoval scénář z posledních zápasů. Úvodních 10-15 minut vyrovnaný průběh včetně průběžného skóre, 10. minuta 4:4. Potom dlouhý časový úsek bez Opatovických branek, kromě špatné střelby i spousta technických chyb hostujících útočníků. I domácí tým se v útoku střelecky trápil, nicméně včas se probudil
a před koncem první půle vedl 10:7.
Druhá půle začala lépe pro Nýřany, vedli už 12:7. Opatovičtí se přece jen opakovaně začali na brankovišti prosazovat a průběžný stav stáhli až na rozdíl dvou branek 14:12. Díky dobře hrající obraně a gólmanu Pospíšilovi mohli jít hosté opakovaně do nejtěsnějšího rozdílu, ale bohužel útok opět zklamal…