TJ Sokol Opatovice – TJ Plzeň Újezd    14:16 / 6:8 /

rozhodčí: Jan Adámek z Přeštic
obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, J. Moravec, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, B. Štefanča, M. Bittner, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 3x, R. Staněk 3x, V. Bittner 3x, B. Štefanča 3x, V. Práchenský 2x

K druhému utkání v domácím prostředí nastoupili Opatovičtí proti úřadujícímu Mistru ČR z Plzně Újezdu. Hosté přijeli bez zraněného útočníka L. Benedy, domácí nastoupili kompletní, včetně útočníka B. Štefanči. Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, první mířili přesně Plzenští, po 12 minutách hry platil remízový stav 3:3. Poté několikrát ztratili domácí útočníci míč nepřesnou přihrávkou a zkušení hosté toho dokázali využít k odskočení ve skóre až na 3:7. Teprve v posledních pěti minutách domácí zabrali a stáhli poločasový výsledek na stále hratelných 6:8, výborně hrála Opatovická obranná trojice.
Začátek druhé půle, ale opět domácí útočné formaci nevyšel, zbrklou střelbou či technickými chybami dovolili Plzeňským navýšit stav na 6:10. Hru hostů režíroval Plzeňský kapitán Pavel Titl, který svou aktivitou získával opakovaně pro svůj tým trestné nebo pokutové hody. Za domácí se začala v útoku prosazovat dvojice Braňo Štefanča se Zdeňkem Bittnerem, cca osm minut před koncem měli Opatovičtí opakovaně šanci stáhnout průběžný stav na rozdíl jediné branky. Bohužel se nepovedlo a takticky dobře hrající hosté dovedli utkání do vítězného konce.