1.NH Brno – TJ Sokol Opatovice    21:17 / 12:8 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, M. Staněk, M. Bittner, Z. Hruška
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 7x, Z. Bittner 4x, V. Práchenský 3x, V. Bittner 3x

V nedělním utkání se hrála v prvních patnácti minutách vyrovnaná partie, až do stavu 5:4 hosté vždy odpověděli přesným střeleckým zásahem na branku domácích. V Opatovickém dresu se dařilo útočníku Romanu Staňkovi, důležité zákroky předvedl i gólman Pospíšil. Poté se předvedl domácí střelec Petr, který do konce první půle zařídil čtyřbrankový náskok 12:8. Hostům se nepodařilo proměnit pokutový hod, ale utkání bylo stále hratelné, především Opatovický útok předváděl mnohem lepší výkon než v sobotu.
Do druhé půle vstoupili Opatovičtí výborně, během sedmi minut třemi góly stáhli výsledek na 12:11. Brněnské akcie opět stouply po střeleckém probuzení domácího Ulrycha, v zápase celkem 9 branek, stav 15:11. Hosté se ale stále nevzdávali a v 50. minutě svítil na tabuli stav 17:16, když důležité branky vstřelil Zdeněk Bittner. Posledních deset minut patřilo domácím, dařilo se především útočníku Petrovi a skóre postupně vyšplhalo na konečných 21:17. Oba body tak zůstali v Brně, nicméně Opatovičtí se za svůj výkon v utkání stydět nemusí, v rozhodujících momentech jim chybělo více zkušeností.