Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice    16:10 / 7:7 /

rozhodčí: Jiří Havlík z Rokytnice u Přerova

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, J. Moravec, Jakub Hruška, P. Živčák

útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, M. Staněk, M. Bittner

trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 5x, R. Staněk 2x, V. Bittner 2x, V. Práchenský 1x

K dalšímu utkání nastoupili Opatovičtí v Novém Městě nad Metují, na hřišti Sokola Krčín. Začátek lépe vyšel hostům, když jako první zamířil přesně Roman Staněk a následně i Zdeněk Bittner. Domácí zareagovali až v páté minutě a snížili na 1:2. Převážná část první půle byla především soubojem obranných řad a obou gólmanů. Ještě ve dvacáté minutě platil stav 2:4 pro hosty, branky přibývaly velice sporadicky. Teprve v závěru první části hry skóre vyšplhalo na průběžných 7:7. V Opatovickém dresu na tom měl největší zásluhu Zdeněk Bittner.

I druhá půle začala podobně, obrany dominovaly a útočníci většinou marně hledali recept na překonání gólmanů. Ve 43. minutě platil remízový stav 9:9. Rozhodující obrat v utkání nastal v následujících několika minutách. Zatím co Krčín se střelecky opakovaně prosadil, Opatovičtí naopak na dlouhých dvanáct minut brankově zamrzli. Domácí tak mohli již bez problémů dovést zápas k jasnému vítězství 16:10.