TJ Sokol Opatovice – TJ Stará Ves n. O. 21:18 / 15:10 /

obránci – J. Křovák, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: B. Štefanča 9x, Z. Bittner 5x, V. Práchenský 5x, V. Bittner 2x

Do nedělního utkání vstoupili domácí mnohem zodpovědněji. Už v prvních minutách si vytvořili 1-2 brankový náskok, v desáté minutě platil stav 6:4, ve dvacáté už 12:7. Proměňovat vytvořené šance se dařilo všem Opatovickým útočníkům, mimořádně se gólově prosazoval především vynikající B. Štefanča. Poločas 15:10 a velká šance na oba body v utkání. Ve druhé půli se tempo hry na obou stranách snížilo, hráčů na vystřídání na obou lavičkách nebylo tolik a své sehrálo už i letní velice teplé počasí. Hosté ale sympaticky bojovali a dokázali snížit průběžný stav na 2-3 brankový rozdíl. Více jim toho, ale domácí nedovolili a po výsledku 21:18 zůstali body doma. Nejlepší hráči, domácí Braňo Štefanča, za hosty útočník Jan Sojka.