TJ Sokol Opatovice – Sokol Svinov 20:22 / 8:13 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

brankář – V. Pospíšil, M. Bittner

obránci – J. Křovák, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 10x, B. Štefanča 7x, V. Bittner 2x, V. Práchenský 1x

Sobotní utkání začali mnohem lépe hosté z Ostravského Svinova. Postupně vedli 0:2, 1:4 a v desáté minutě svítil na tabuli stav 4:7. Svinov táhl vynikající V. Horáček, ke kterému se postupně přidali i jeho spoluhráči. V domácím dresu bylo možné v první půli pochválit jediného hráče útočníka B. Štefanču. Do přestávky se týmy rozcházely za stavu 8:13. Rozdíl pěti branek a především předváděná hra nedávala moc šancí na zvrat v utkání. Do druhého poločasu, ale vlétli domácí jako vyměnění, celé družstvo zabralo a před početným obecenstvem začalo rozdíl viditelně stahovat. Ve 40. minutě již platil stav 12:14. Skvěle se rozehrál Z. Bittner, přidala se obranná trojice a gólman V. Pospíšil. O dalších pět minut později byl rozdíl pouze jednogólový 14:15. Vyrovnání bylo na dosah, nicméně zkušení hosté vždy, když bylo potřeba, dokázali vstřelit branku a udržet vedení. V závěru již hráli Opatovičtí vabank, aktivní obranou se jim však míč získat nepodařilo, naopak hosté své vítězství ještě pojistili, konečný výsledek 20:22 a dva body putují do Ostravy.