TJ Avia Čakovice – TJ Sokol Opatovice 15:14 / 8:8 /

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují
obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška
útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, M. Bittner, P. Bajer
trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý
branky Opatovic: B. Štefanča 6x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 2x, R. Staněk 2x, P. Bajer 1x

Zápas v Čakovicích se hrál za stálého deště, mokrý terén ztěžoval hru útočných formací. Jak se později ukázalo, více mokrý míč nesvědčil Opatovickým hráčům. Celé utkání bylo hodně vyrovnané, rozdíl ve skóre většinou maximálně o jednu branku, poločas 8:8. Čakovičtí byli nejvíce nebezpeční v proměňování trestných hodů, často na středu brankoviště. Ve druhé půli hosté neproměnili dva pokutové hody a začali se střelecky trápit. Tým Čakovic, který bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži, tohoto výpadku využil a nejtěsnější vedení dokázal udržet, konečný stav 15:14, oba body zůstaly doma.