TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Nezvěstice    19:15 / 11:7 /

obránci – J. Křovák, Jindřich Hruška, M. Straník, J. Moravec, Jakub Hruška, P. Živčák
útočníci – V. Bittner, R. Staněk, V. Práchenský, Z. Bittner, P. Jančík, M. Staněk
trenér – Libor Bittner, vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 6x, R. Staněk 6x, V. Bittner 4x, V. Práchenský 3x

Úvod prvního domácího utkání v nové sezóně jednoznačně vyšel lépe hostům z Plzeňska. V páté minutě vedli 1:3,v osmé minutě dokonce již 2:5 a to zásluhou především bezchybné střelby Nezvěstického Nachtmana / 4 branky /. Domácí trenér si vybral oddechový čas, přeskupil obrannou řadu a zápas se začal obracet. V 18. minutě již Opatovičtí poprvé vedli / 7:6 / a jak se později ukázalo, vedení v utkání již nepustili. Výborné utkání odehrál domácí kapitán Zdeněk Bittner, který zařídil navýšení poločasového rozdílu ve skóre až na čtyři branky, 11:7. Přidala se také obranná trojice Opatovických a povedené zákroky předvedl i gólman Pospíšil.
Druhá půle již jasně patřila domácím. V padesáté minutě již svítil na tabuli stav 19:12. Posledních deset minut prostřídal Opatovický trenér kompletní sestavu a hosté toho využili ke zkorigování konečného stavu utkání na 19:15. Důležité první dva ligové body tak zaslouženě zůstaly doma.