SK Studénka – TJ Sokol Opatovice 15:20 / 6:10 /

obránci – J. Křovák, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, M. Bittner

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 8x, B. Štefanča 7x, V. Práchenský 4x, V. Bittner 1x

V neděli si Opatovičtí postupně vypracovali 3-4 brankový náskok už v prvním poločasu. V útoku se střelecky dařilo Z. Bittnerovi s B. Štefančou. V pohodě hrála i obranná trojice Jindra Hruška, J. Křovák a M. Straník. Výborný výkon předvedl i gólman V. Pospíšil, který pochytal spoustu střel útočníků domácích. Za Studénku se dařilo nejvíce B. Silberovi, který přesně zamířil 8x a byl nejlepším hráčem domácích. Ve druhé půli, v úseku mezi 46. až 52. minutou přišla na Opatovické hráče menší herní krize, Studénka třemi rychlými góly stáhla skóre na 15:17. Nicméně po oddechovém čase, který si vzal trenér Libor Bittner, Opatovičtí svůj náskok opět navýšili a bez větších problémů zvítězili 15:20. Po víkendovém dvojkole si tak odváží důležité dva body, které výrazně posilují Opatovické šance na účast v závěrečných play-off zápasech.