SSK Vítkovice – TJ Sokol Opatovice 17:16 / 9:9 /

obránci – J. Křovák, J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, M. Bittner

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: B. Štefanča 7x, V. Práchenský 5x, Z. Bittner 4x

Úvod sobotního utkání vyšel lépe hostům z Opatovic. Průběžné skóre v 5. minutě 0:2, v 15. minutě 2:5. Většinu branek zařídil Vojta Práchenský, dobře pracovala obranná trojice. Domácí se začali více prosazovat až po 20. minutě, kdy především zásluhou J. Urbance nejprve stáhli rozdíl ve skóre na jedinou branku 7:8 a v úplném závěru poločasu i srovnali na 9:9. I na začátku druhé půle byli Opatovičtí lepším týmem, skvěle se rozehrál Braňo Štefanča a několika brankami změnil průběžný stav na 11:13 ve 43. minutě. Vítkovice, které bojují o záchranu v nejvyšší soutěži, výrazně přitvrdili v obraně, některé zákroky neměly s naší házenou nic společného. Bohužel rozhodčí Liška pouze přihlížel, když musel hřiště opustit nejprve Opatovický Václav Bittner, po úderu kolenem do hlavy a utkání již nedohrál. Za chvíli jej následoval další útočník Vojta Práchenský a opět bez jakéhokoliv karetního potrestání. Viditelně z tempa rozhození Opatovičtí hráči začali chybovat v útoku, obraně se přestalo dařit. V samotném závěru, v 59. minutě, se domácí poprvé v utkání ujali vedení 17:16 a tímto stavem také zápas skončil.