TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Dioss Nýřany 22:22 / 15:12 /

rozhodčí: Jan Václavek z Horního Maršova

obránci – J. Moravec, Jindra Hruška, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, B. Štefanča, V. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, M. Bittner, P. Bajer

trenér – Libor Bittner, vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 7x, V. Bittner 4x, P. Bajer 4x, B. Štefanča 3x, V. Práchenský 2x, R. Staněk 2x

Opět za výborné návštěvy téměř 200 diváků, nastoupili Opatovičtí včetně posily do útoku z druholigového Podhorního Újezdu Patrika Bajera, k utkání proti Diossu Nýřany. Domácím chyběl jediný hráč, za žluté karty na jeden zápas potrestaný, obránce J. Křovák.

Úvod vyšel domácím, 5. minuta 2:0 a to zásluhou s velkou chutí hrajícího V. Bittnera. Poté se probudili i hostující střelci, mezi kterými hrál výborný zápas M. Gabriel, v prvé půli 8 branek! Především v úseku mezi 10. až 30. minutou se zápas změnil v přestřelku, skóre vyšplhalo na poločasových 15:12. Obránci s gólmany na obou stranách měli, během přestávky, o čem přemýšlet. Druhá půle dlouho vypadala pro Opatovické velice nadějně, ve 40. minutě již vedli 19:15. V domácí brance předváděl opakovaně skvělé zákroky gólman J. Hrubý. Bohužel v závěrečné čtvrtině utkání přišli Opatovičtí několikrát nepřipravenou střelbou nebo skvělým zákrokem hostujícího gólmana o míč. Naopak hosté byli stále produktivní a postupně se dokázali přiblížit na jedinou branku. V samotném závěru několik minut nepadla branky, útoky se přelévaly na obě strany. Již po odpískaném závěru zápasu získaly Nýřany, rozhodnutím sudího Václavka, trestný hod ze středu brankoviště ze vzdálenosti cca 8 metrů. Poslední střeleckou příležitost dostal Nýřanský Gabriel a svoji šanci využil. Utkání tak skončilo remízou 22:22, která je, vzhledem k jeho průběhu, pro domácí ztrátou jednoho bodu. Jinak se ovšem jednalo o divácky velice atraktivní zápas se spoustou hezkých branek.