TJ Plzeň Újezd – TJ Sokol Opatovice n. L. 17:16 / 9:5 /

obránci – J. Křovák, P. Živčák, M. Straník, Jakub Hruška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, B. Štefanča, V. Bittner, M. Staněk, M. Bittner

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, V. Práchenský 4x, B. Štefanča 2x, V. Bittner 1x

V dohrávaném utkání z podzimu nastoupili Opatovičtí na hřišti úřadujícího Mistra ČR z Plzně Újezdu oslabeni z pracovních či zdravotních důvodů o tři hráče / R. Staněk, J. Moravec a Jindra Hruška /. V první části hry byla znát na obou stranách dlouhá zimní přestávka a určitá nerozehranost. K vidění bylo několik technických chyb a málo přesných zásahů do obou branek, ve 20 minutě platil stav 5:3. Hostům skvěle chytal gólman Pospíšil a slušný výkon přidala i obranná trojice, naopak útočná formace se nemohla dlouho prosadit. V závěru první půle se předvedli domácí střelci Titl a Sedlák, poločasové skóre vyšplhalo na 9:5. I do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, 35. minuta a průběžný stav 11:6. Zdálo se, že Plzeňští v poklidu dovedou zápas k jasnému vítězství. Tomuto scénáři nahrálo i nešťastné zranění Opatovického beka Živčáka, který v utkání nemohl dále pokračovat. V obraně jej nahradil Jakub Hruška a vedl si výborně. K nadále vynikajícímu Opatovickému brankáři a dobře hrající obraně se také přidal probuzený střelec Zdeněk Bittner. Během druhé půle nasázel do Plzeňské branky 8 přesných zásahů! Rázem bylo z jasného zápasu drama, v samotném závěru chybělo velice málo k vyrovnání, ale i tak si hosté za výkon ve druhé půli zaslouží pochvalu. Za Opatovické byli nejlepší dva hráči gólman Pospíšil a útočník Z. Bittner.